Orge Enerji ile Yalıkavak Bodrum Epique Island Villa - Otel ve Marina Projesi için Mart 2017 tarihinde sözleşme imzalandı. Proje kapsamında imalatı gerçekleştirilecek olan AG panoların üretimine Nisan 2017 tarihinde başlandı.

Devamı

İşmer  – İşbankası İş Kuleleri Ana Dağıtım Panoları Renovasyon Projesi için Nisan 2017 tarihinde sözleşme imzalandı. Proje kapsamında imalatı gerçekleştirilecek olan AG panoların üretimine Nisan 2017 içerisinde başlandı ve Mayıs 2017 tarihinde tamamlandı.

Devamı

Arel Elektrik ile Enerji Çözümleri arasında PepsiCo Frito-Lay Projesinin Alçak Gerilim Panolarının üretimi konusunda Mart 2017 tarihinde sözleşme imzalandı. Proje kapsamında imalatı gerçekleştirilecek olan AG panoların üretimlerine Nisan 2017 içerisinde başlanmış olup, Haziran 2017 ve Temmuz 2017 tarihlerinde üretimlerin tamamlanması planlanmaktadır.

Devamı

Bursa Farba Otomotiv Aydınlatma ve Plastik Fabrikasında kullanılmak üzere Elbim Mühendislik adına imalatlarını gerçekleştirdiğimiz Schneider Şalt ve SEMpano Dt Serisi 4000A Ana Dağıtım Panosu ve 1375 kVAr Kompanzasyon Panosunun üretimleri tamamlandı ve teslimatları gerçekleştirildi. 

Devamı

Schneider Şalt ve EAE Pano imalatı sözleşmesi Haluk Elektrik ile imzalandı. Projesi kapsamında imalatı gerçekleştirilecek olan AG panoların üretimi kısmen tamamlandı. Teslimatlar devam ediyor.

Proje kapsamında üretimi yapılan ve teslimatları tamamlanma aşamasında olan alçak gerilim panolar: 37 kolon EAE PanelMaster Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panosu, 72 kolon EAE E Kabin Dağıtım ve Aydınlatma Panosu

Devamı

Odak Group ile Antalya Agora Karşıyaka AVM projesi kapsamında yapılmış olan sözleşme ile imalatlarına başlanan Alçak Gerilim Panolarının devamı olarak Odak İnşaat'tan 71 kolon EAE E Kabin MCC Panosu proje kapsamında ilave sipariş olarak alınmıştır.

Proje kapsamında alınmış olan siparişlerin imalatlarına hızla devam ediyor. Teslimatların Nisan 2017 içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Devamı

Duygu Mühendislik İnşaat Ltd. Şti. tarafından inşaatı gerçekleştirilen Nevşehir Nissa AVM, Otel projesi kapsamında imalatlarını gerçekleştirdiğimiz Schneider Blokset ve Schneider Prisma Plus Alçak Gerilim Panolarımızın üretimleri büyük oranda tamamlandı ve teslimatları devam ediyor. 

Devamı

Schneider Şalt ve EAE Pano imalatı sözleşmesi Odak İnşaat ile imzalandı. Odak Group Antalya Agora Karşıyaka AVM projesi kapsamında imalatı gerçekleştirilecek olan AG panoların teslimatının Mart 2017 içerisinde yapılması planlanıyor.

Proje kapsamında 52 kolon EAE PanelMaster Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panosu, 19 kolon EAE E Kabin Dağıtım ve Aydınlatma Panosu imalatı gerçekleştirilecektir.

Devamı

Özdilek Holding’in Düzce’de 20 dönüm arazi üzerine 10 bin metrekare kapalı alana sahip yeni alışveriş merkezi projesi için Alçak Gerilim Pano (Schneider Şalt ve EAE Pano) imalatları gerçekleştirilerek teslimatları tamamlandı.

Proje kapsamında 15 kolon EAE E Kabin Ana Dağıtım Panosu, 56 kolon EAE E Kabin Dağıtım ve Aydınlatma Panosu imalatı gerçekleştirilmiştir.

Devamı

Kayseri Kocasinan Mobilyacılar Sitesi Mobilyakent projesinin ikinci ayağında kurulacak olan, 85 bin metrekareye oturan ve 250 işyerini barındıran alışveriş merkezi projesi kapsamında Schneider Şalt – EKA Alçak Gerilim Panolarının, AYSAN Orta Gerilim Hücrelerinin, Aydınlatma ve Enerji Otomasyon işlerinin imalatları ve çalışmaları devam ediyor, teslimatlar kısmen tamamlandı.

Proje kapsamında toplam 47 kolon SEMPano Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panosu, 158 kolon SEMPano Dağıtım ve Aydınlatma Panosu imalatı yapılacak.

Devamı

Alman teknoloji devi Bosch’un Bursa'daki enjektör fabrikası için hazırlanan Schneider Blokset & Schneider Prisma Plus AG Panoların imalatları tamamlanarak teslimatları gerçekleştirildi.

Proje kapsamında 6 kolon Schneider Blokset Ana Dağıtım ve Kompanzasyon Panosu, 3 kolon Prisma Plus Sistem G Dağıtım ve Aydınlatma Panosu üretimi gerçekleştirildi.

Devamı

Dünyanın en büyük 8. çimento üreticisi Brezilyalı Votorantim Cimentos, 140 milyon Euro (420 milyon lira) yatırımla, kapasitesini 0.6 milyon tondan 1.8 milyon tona çıkarmayı hedeflediği Sivas fabrikasının panolarının temini için Schneider ürünlerini tercih etti.

Proje Kapsamında Enerji Çözümleri tarafından toplam 42 kolon Schneider Blokset MS ve MF tip MCC panoların imalatı gerçekleştirildi.

Devamı

Garanti Bankası Teknoloji Kampüsü Projesi kapsamında teknoloji üssünün beyni konumundaki “Garanti Veri Merkezi (Data Center)” projesinde Schneider Elektrik Blokset D ve DC Panolar, Schneider Elektrik Prisma Plus Sistem P ve Prisma Plus Sistem G Panolarının üretimleri devam ediyor.

Devamı

Renaissance İnşaat Talan Towers (Kazakistan) Projesi 3. ve 4. fazlar kapsamı AG Dağıtım, Kopanzasyon, MCC ve Tali Dağıtım Panolarının temini başarı ile gerçekleştirildi. Sözleşme kapsamında çalışmaları devam eden 5. faz için de üretimler tüm hızıyla devam ediyor. 

Devamı

YANBAŞ ve BEKREWE (Türkmenistan) İçmesuyu Pompa İstasyonları OG, AG ve Otomasyon kapsamları ile ilgili sözleşme imzalandı.  Proje kapsamında 6.3kV AUCOM marka Soft Starter Hücreleri, 6.3kV Schneider Inside OG Hücrleri ve SEMpano AG Dağıtım ve MCC panoları ile Schneider Electric Marka PLC'ler ve Scada yazılımları kullanılmaktadır.

Devamı

ECOLAB ile Gebze Tibbi Ürünler Fabrikası Elektrik İşleri taahhüdü sözleşmesi imzalanarak saha çalışmalarına başlandı.

 

Devamı

Yavuz Sultan Selim Köprüsü Riva ve Çamlık Tünelleri AG Enerji Dağıtım ve ATS sistemleri taahhüdümiz tamamlanarak Tüneller İşletmeye alındı.

 

Devamı

30 Haziran 2016 Perşembe günü Enerji Çözümleri Kalite Güvencesi Departmanımızın koordinasyonunda TÜV Avusturya'dan gelen 2 denetçi eşliğinde gerçekleştirilen denetimler sonucunda Enerji Çözümleri A.Ş. olarak TS OHSAS 18001 ( İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ) Yönetim Sistemi Sertifikasını almaya hak kazandık. 

Devamı