Enerji Çözümleri, birbirinden farklı endüstriyel ihtiyaçları karşılamak için yeni yatırım projelerinde veya mevcut sanayi tesislerinin genişleme, modernizasyon projelerinde kapsamlı sistem, ekipman, otomasyon ve hizmet çözümleri sunmaktadır. Önerdiği tüm sistemler ve hizmetler her zaman endüstriyel otomasyonda son yenilikleri desteklemektedir.

Müşteri, kalite ve endüstriyel uygulamalara odaklı teknik kadromuz tasarım, mühendislik, imalat, entegrasyon ve montaj konularına göre özelleştirilmiş elektrik-mekanik sistemleriniz ile ilgili ihtiyaçlarınıza tasarım aşamasından işletme süreçlerinizdeki bakım, yenileme ve eğitim dahil olmak üzere bütünleşik hizmetler sunmaktadır.

 

Planlama, kurulum, işletme, optimize etme ve yenileme gibi tüm yaşam döngüsü ihtiyaçlarını karşılayan kararlı bir çözüm ortağı olarak Enerji Çözümleri’in sunduğu çözümlerde odaklandığı öncelikler :

  • Maliyetlerinizi düşürmek,
  • Kesinti sürelerini azaltmak,
  • Faaliyet giderlerinizi ve bütçelerinizi optimize etmek,
  • Verimliliğinizi arttırmak

ve böylelikle rekabet gücünüzün arttırılmasına etkin katkı sağlayabilmektir.

Kapsamlı endüstriyel elektrik ve mekanik hizmetlerimizin odaklandığı öncelikler :

  • Donanım kullanımını optimize etmek ve güç kalitesini arttırmak için
  • Bakım işlemlerini kolaylaştırmanız için
  • Yedek parça maliyetlerinizi azaltmanız ve tesisinizde yeni donanım değişiklikleri yapma maliyetini yaklaşık yarı maliyetine sürdürebilir kılmanızı sağlamak için,
  • Güvenilirliği ve güvenliği artırmak için
  • Tesislerinizin enerji yönetimi, otomasyon sistemleri, donanımları gibi karmaşık güç sistemleri sorunları için etkili çözümler sunmaktır.

Enerji Çözümleri, farlı ülkelerin yerel şebeke kodları ve standartları konusunda yeterli bilgiye sahip proje yöneticilerinin deneyimleri ile birlikte, tesislerinizin elektrik, mekanik sistemlerinin güvenli ve etkin teslimini garanti etmektedir.

Enerji Çözümleri, yüksek teknoloji kullanarak bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Enerji Çözümleri mühendislik birikimi ve çözüm ortağı olarak birlikte faaliyet gösterdiği, konularında herbiri küresel lider olan uluslararası firmalar ile birlikte sürdürdüğü çalışmalar ile endüstri sektörüne verdiği hizmetlerinde çevrenin korunması için Enerji Çözümleri katkısını temsil eden, sürdürülebilir teknolojilere dayalı, akıllı, temiz ve verimli ürünleri tercih etmektedir.

Müşterilerimiz: