• Enerji Çözümleri A.Ş. olarak projelerimize göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve hassasiyetiniz, çok seri bir şekilde dönüşünüz takdire şayandır. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dileriz.
  Cemal Karaarslan

  Yönetim Kurulu Başkanı

  Esas Grup Elektrik İnşaat Limited Şirketi
 • Bir çok Uluslararası projede farklı markalar ve panocular olmak üzere Tip Testli pano taleplerimiz oldu, bu panocularla teknik ve ticari boyutta farklı çalışmalar, dizaynlar, testler yaptık, yaptırdık, ürünlerini kullandık. İçlerinden profesyonel olarak çalıştığım gruplardan biri ise Enerji Çözümleri olmuştur. Enerji Çözümleri'nden almış olduğumuz hizmetin ana özelliği projenin içerisine girip projede bizimle beraber yaşamaları ve ayrıcalıklarını projeye yansıtmalarıdır. Test aşamalarında Enerji çözümlerinin kendi standardı olarak belirlediği, kendi fabrikasında bulundurduğu bağımsız test kuruluşu ve çıkan ürünlerini bu test kuruluşunun onayından geçirmesi, bu onaydan geçmeyen panoları sevk etmemeleri firma olarak farklı bir disiplin ve güven getirdiğini ve bu özellik karşılığında da doğru seçim yapmış olduğumuzu bir kez daha ispatlamaktadır. Vermiş olduğunuz hizmetten ötürü teşekkür ederiz."
  Kemal Kocatepe

  Teknik Ofis Grup Müdürü

  Berksan Mühendislik
 • Teklif taleplerimize hızlı ve doğru cevap verebilmesi, sunulan teklifin içeriğinde tüm beklentilerimizi karşılayacak bilgilerin olması, projeyi bizimle birlikte sonuna kadar takip etmesi, bizleri birlikte çalışmaya teşvik eden yaklaşımlarından ötürü Enerji Çözümleri doğru partnerimiz.
  İbrahim Erol

  Application Engineering Director

  Emerson
 • Enerji Çözümleri firması ismindeki “çözüm” kavramının hakkını veren bir firmadır. Deneyimli teknik kadrosu ile isteneni analiz edip farklı seviyelerde çözümler üretebilmektedir. Ticari ve teknik olarak güven duyulabilecek bir partner olduğunu söyleyebilirim.
  Semen Ersin Özdemir

  Satınalma Müdürü

  Emerson
 • Enerji Çözümleri, müşteri beklentilerini doğru algılayan, istikrarlı, analiz eden, konularında uzman ve deneyimli bir ekibe sahip. Projelerimizde beraber çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz, kaliteli ve özenli hizmet alabildiğimiz uzun soluklu bir çözüm ortağı bizim için.
  Duygu Varol

  Pazarlama Müdürü

  Kare Bilişim
 • Kare Türkiye’de Veri Merkezi konuşulduğunda ilk akla gelen firmaların arasındadır. Sektördeki bilinirliğimizin en önemli nedeni Kare ve Kare’nin arkasında bulunan yüksek teknik kapasiteye sahip ekipleri sayesindedir. Veri Merkezi tam bir takım çalışması işidir. Mükemmeli yakalamak için en iyi ekipler ile çalışmak zorunluluğu vardır. Enerji Çözümleri ekibi beraber çalışmaktan mutlu olduğumuz ve tüm projelerde yanımızda görmek istediğimiz başarılı bir ekiptir.
  Şeref Ertekin

  Genel Koordinatör

  Kare Bilişim
 • QUASAR İstanbul Projemizde çalışmakta olduğumuz SCHNEIDER Pano Partnerimiz ENERJİ ÇÖZÜMLERİ Firmasına projemize olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Projelendirme süreçleri, İmalat süreçleri ve Test Süreçlerinde birlikte koordinasyon ve uyum içerisinde çalıştığımız bir pano partneri olmuşlardır. Özellikle Projemizin enerji alım sürecinde; Ana Dağıtım {7 Adet Güç Trafosu (5x1600KVA + 2x1250KVA) ve 6 Adet Jeneratör (1x1700KVA + 1x1500KVA, 3x1250KVA + 1x1100KVA)} ve Kompanzasyon Panolarımızın çok kısa sürelerde, yoğun ve özverili bir ekip çalışması ile yetiştirilmesinden, özellikle üstün gayretlerinden dolayı, emeği geçen tüm ekip üyelerini kutlarız.
  Murat Kartaloğlu

  QUASAR istanbul Proje Koordinatörü

  ORGE Enerji
 • Değerli Enerji Çözümleri Ailesi, Firmanızla 4 senedir çalışmaktayız ve bu geçen süreçte eforunuzun gitgide arttığını gözlemlemekteyiz. Sektörümüzün müthiş rekabetçi koşulları, ülkemizin geçirdiği zor günler ve ana tedarikçilerinizin yurtdışı menşeeli olmasının sizlere getirdiği zorluklara rağmen, gelir kaynağımız olan şantiyelerimize zamanında pano sevk etmekdeki başarınızdan dolayı, sizleri şirketim namına kutlarım. Umarım ticaretimiz uzun soluklu olarak devam eder ve ülkemize yakışır nice eserlere beraberce imza atarız. Sevgi ve Saygılarımla.
  Nevhan Gündüz

  CEO & YKB Yardımcısı

  ORGE Enerji
 • ENERJİ ÇÖZÜMLERİ Kurulduğu ilk günden itibaren, konusunda uzman ve profesyonel teknik bireylerin katılımı ile kurumsal bir firma olarak yola çıkmış, yaptığı her işi kurumsal, uluslararası normlara, kalite ve standartlara uygun yapmak arzusunda olan ve yapan, sadece para kazanmak amacında olmayıp, uluslararası kabul görmüş, üreten, imal eden, yaptığının arkasında olan bir firmadır. Elektrik Panosu imalatı, ölçme ve otomasyon konularında titizliği ve kalitesi ile daima var olmasını ümit ettiğim, varlığı ile sektörümüzün kalite seviyesini arttıracağı düşüncesinde olduğum ENERJİ ÇÖZÜMLERİ'ne başarılar diliyorum.
  Kemal Ovacık

  Firma Sahibi

  Ovacık Mühendislik
 • Enerji Çözümleri ile çalıştığımız ilk proje olan KKB Kredi Kayıt Bürosu Veri Merkezi projesinde firmanın teknik açıdan tüm sorularımızı zamanda ve eksiksiz biçimde yanıtlaması, farklı alternatif çözümleri, teklif aşamasında projemizi en ince detayına kadar inceleyerek, tüm teknik çözümleri net bir biçimde ortaya koyması firma ile çalışmamızdaki en önemli etkendir. Enerji Çözümleri teklif aşamasından başlayarak gerek teknik gerekse şeffaf yaklaşımı ile güven sağlamış olup bundan sonraki projelerimizde çalışmayı arzu ettiğimiz önemli bir tedarik partnerimiz olmuştur.
  Levent Anadol

  Satınalma Müdürü

  Palmet Enerji A.Ş.
 • Müşteri hizmetleri çok iyi ve çözüm odaklı bir firma olmasına rağmen 2013-2014 yılındaki yoğunluktan ötürü Telecom City projesinde bazı kritik aksaklıklar ile karşılaşıldı. Ancak bu aksaklıkların çözümü ve telafisi için gösterilen çaba ve fedakarlıklar sebebiyle de Enerji Çözümleri tekrar tercih edilecek bir firma özelliğine sahiptir.
  Çağlar Yeniuncu

  Teknik Ofis ve Planlama Mühendisi

  Rönesans İnşaat
 • Schneider Elektrik'in Türkiye'deki ilk yetkili panocularından olan Enerji Çözümleri en son teknolojik gelişmeler doğrultusunda kendisini yenileyen ve bunu şirket kültürü haline getirmiş bir partnerimizdir. Sadece müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, daima yenilikçi yaklaşımlar arayarak pazara önderlik eden Enerji Çözümleri ile olan işbirliğimizin dün olduğu gibi yarın da sektörümüze en iyi hizmeti ve yenilikleri sunmak bilinciyle devam edeceğine inanıyorum.
  Bora Tuncer

  Ülke Başkanı

  Schneider Electric
 • Vakıfbank Data Center Projesinin genelini özetlemek gerekirse : "Teklif sürecinde maksimum teknik detay ile minimum sürede cevap", "Müşteri taleplerine göre üretim planlama esnekliği", "Saha hizmetleri konusunda beklentilerin tamamen karşılanması" diyebiliriz.
  Mehmet Sağlam

  Finance Segment Sales Responsible IT Business

  Schneider Electric
 • Her şirketin ürün ve hizmetlerinin nihai müşterilerine ulaşmasını sağlayan bir stratejisi ve iş modeli vardır. Schneider Electric çeşitli kanallardan piyasaya ürün ve çözüm sunmakla birlikte, ana iş modeli "Çözüm Ortakları" ve "Dağıtım Ağı" ile şekillenmektedir. Özellikle "Çözüm Ortağı" yaklaşımını sektöründe başlatmış olan, başarıya ulaştırmış olan firma Schneider Electric'tir. Aynı şekilde Schneider Electric'in başarısını belirleyen en büyük faktör "Çözüm Ortaklarının" gücüdür ve yetkinlikleridir. Enerji Çözümleri faaliyete geçtiği ilk günden beri Alçak Gerilim / Orta Gerilim alanında üstün teknik seviyesi ve kalitesi, çok başarılı müşteri ilişkileri ile önde gelen ve en itibarlı çözüm ortaklarımızdan biri olmuştur. Çok önemli bina ve altyapı tesislerinin AG/OG projelerini büyük başarılarla tamamlamış ve haklı olarak müşterilerinin takdirini kazanmıştır. Enerji Çözümleri, her geçen gün genişleyen müşteri portföyü ile ülkemizin büyük projelerine katkı sağlamaya, ülkemize katma değer yaratmaya devam edecektir. Biz de Schneider Electric olarak yakın ve güçlü destek vererek işbirliğimizi daha da üst seviyelere taşımaya devam edeceğiz.
  Turhan Turhangil

  Orta Doğu Bölgesi Başkanı

  Schneider Electric
 • Öncelikli olarak şunu belirtmek isterim ki Enerji Çözümleri ile tanışmamız 2012-2013 yılı Taşkent Mega Center Alışveriş Merkezi Elektromekanik projemizle olmuştur. 2014-2016 yıllarında ise Taşkent Nobel Pharmsanot İlaç Fabrikası Elektrik İşleri Projemizde yine sizlerle birlikteyiz. Her iki projede de AG Dağıtım Panoları, Kat Panoları, MCC-SBS Panoları, OG Hücreleri, Trafolar vb. Dağıtım Panoları gibi siparişlerimiz oldu. Özellikle şunu belirtmekte fayda olduğunu düşünüyorum; firmamız yurt dışında kurulu bir firma olduğundan Türkiye’den sipariş etmemiz gereken malzemeler konusunda sıkıntılar çektiğimiz aşikârdır. Özellikle LV panolarıyla ilgili proje öncesi teknik destek, fiyat teklifleri, panoların projelendirilmesi konularında Enerji Çözümlerinden çok büyük destek aldık. Proje aşamasında ve proje sonrasında da aynı katkıyı fazlasıyla görmüş durumdayız. Panolarda da marka olarak fazlasıyla bilinen Schneider şalt malzemelerinin kullanılması proje sonunda teslimatlarda ve yerel idareden resmi izinlerin alınmasında bizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Firma olarak kaliteli iş yapan, olaylara günübirlik bakmayan müşteri memnuniyetini ön planda tutan siz değerli Enerji Çözümleri ailesiyle birlikte çalışmak bizleri fazlasıyla memnun etmektedir. Nice projelere hep birlikte diyelim.
  Erol Usta

  Firma Sahibi

  Serbest Elektrik
 • Enerji Çözümleri hakkında olumlu düşüncelerim : "Hızlı dönüş", "Çözüm odaklılık", "Müşteri memnuniyeti", "Etkin çözümler", "Zamanında geribildirim", "Sadakat", "Verilen sözleri zamanında yerine getirme", ...
  Yeliz Topuz

  Elektrik Grup Müdürü

  Tekyol Plus
 • Projemizdeki hataları düzelten, sözleşme tarihinden önce işimi tamamlayan, şantiye ekibine destek verip problemleri anında yerinde çözen, yüzlerinden gülümseme eksik olmayan Enerji Çözümleri ekibine Arven ve Sanset şantiyelerimize kattıkları değer ve özverili çalışmaları için teşekkür ederim.
  Tahir Toprak

  Elektrik Grup Müdürü

  Toksöz Grup
 • Trabzon’ da yaptığımız Hilton Garden Inn İnşaatımızda Alçak Gerilim Dağıtım Panoları, MCC-SBS Panolar, Dağıtım Panoları ve Kat Panoları gibi siparişlerimizde proje öncesi teknik destek, fiyat teklifleri, panoların projelendirilmesi aşamalarının tümünde Enerji Çözümleri'nden çok büyük destek aldık. Proje aşamasında ve sonrasında aynı şekilde desteklerini esirgemeyen Enerji Çözümleri uzun vadeli çalışılabilecek, kaliteli hizmeti ile öne çıkan müşteri memnuniyeti konusunda başarılı bir firma olarak öne çıkmaktadır. Birçok projede daha birlikte çalışmak dileğiyle.
  Yunus R. Metinoğlu

  Genel Müdür

  Tunalar İnşaat & Gayrimenkul / MNB Yapı
 • Projelendirme ve tekliflendirme konularında oldukça iyisiniz. Pano imalatı işçilikleriniz güzel. Konum olarak bize yakın durumdasınız. Personellerinizden gerekli destekleri zamanında aldım. Bu düşüncelerde olduğuma göre niye sizinle sürekli çalışmıyorum diye düşünebilirsiniz. Projelerimizde EAE karkas ve ABB şalt kullanıyoruz. Bu markaları belki siz de temin edebilirsiniz. Ancak kafamda SCHNEIDER partneri olarak yer alıyorsunuz. Şu anda bana yapmış olduğunuz pano Müşteri tarafından SCHNEIDER olarak istenildiği için size yöneldim.
  Faruk Gültekin

  Genel Müdür

  Yarlı Elektrik
 • Enerji Çözümleri firması, uzun yıllardır sergilediği profesyonellik ve çözüm ortağı anlayışı ile, sektörümüzün yüz akı firmalarından birisidir.
  Kerem Özdoğan

  Genel Müdür Yardımcısı

  4A Elektrik Elektronik Teknoloji San. A.Ş.