Bina Otomasyon Sistemi yeni ve modern yapılarda veya mevcut yapılarda, elektrik ve mekanik sistemlerin “ölçme tekniği”, “kontrol, kumanda ve haberleşme tekniği”, “yazılım ve donanım çözümleri” uygulamalarının bütünleşik olarak kullanılması ile yönetilmesidir.

Sistem, merkezi ya da uzaktan kumanda ile ve kullanıcı tercihlerine bağlı olarak kolayca, hatta uzaktan müdahale edilerek oluşturulabilen ve her istendiğinde değiştirilebilen birden fazla senaryonun uygulanması şeklinde yönetilebilmektedir.

Bina ya da bina gruplarındaki enerji temini ve dağıtımı, dâhili ve harici aydınlatma sistemleri, güvenlik sistemleri, ısıtma kazanları, klima santralları, soğutma grupları, otopark, giriş-çıkış, panjur, sürgülü kapı, vb. mekanik cihazların otomatik kontrolleri, izlenmeleri, işletme ve yönetme sistemlerinin merkezileştirilmesidir.

Binada yaşayanlar için daha güvenli ve daha konforlu bir ortamı daha az işgücü ve %35’e kadar varabilen enerji tasarrufu ile oluşturabilmek için BMS yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Aileler evlerinde, enerji fatura bedelleri azalırken aynı zamanda konforlu dünyalarında huzur, güven içerisinde sağlıklı bir yaşam istiyorlar.

Sizler de evinizi satın almak üzere olduğunuzu ya da evinizin tadilatına girişmek üzere olduğunuzu bir düşünün; ailenize nasıl bir dünya yaratmak isterdiniz?

 

Enerji Çözümleri, yüksek teknoloji kullanarak bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Enerji Çözümleri mühendislik birikimi ve çözüm ortağı olarak birlikte faaliyet gösterdiği, konularında herbiri küresel lider olan uluslararası firmalar ile birlikte sürdürdüğü çalışmalar ile Nitelikli Konut sektörüne verdiği hizmetlerinde çevrenin korunması için Enerji Çözümleri katkısını temsil eden, sürdürülebilir teknolojilere dayalı, akıllı, temiz ve verimli ürünleri tercih etmektedir.

Müşterilerimiz: