Her proje uygulaması, boyutu, ölçeği veya konumu ne olursa olsun, her aşamasını kapsayan açıkça tanımlanmış etkili ve özelleştirilmiş bir yönetim süreci gerektirir.

Sonuç odaklı proje yönetimi, kuruluşundan bu yana Enerji Çözümleri faaliyetlerinin tümünde her yönüyle önemli bir faktör olmuştur.

Enerji Çözümleri çok farklı koşulları ve zorlukları içeren farklı ülkelerde konumlanmış farklı disiplinlerdeki projelerinin tamamında başarılı olmuştur. Bunu yaparken, deneyimli proje liderleri, çok yetenekli destek personeli ve bugün Proje Yönetimi bölümlerinde başarıyla uygulanmakta olan kanıtlanmış kontrol sistemleri geliştirmiştir.

Her müşterisi ile yakından çalışma alışkanlığına sahip Enerji Çözümleri proje yönetim ekibi her proje kapsamında müşteri yetkililerinin taleplerine destek vermeye ve onların da kendi hedeflerini yerine getirmelerini sağlamak için normatif, paylaşımcı, şeffaf ve çözüme odaklı yaklaşımları ile yoğun ve özverili takım çalışma bilincine sahiptir.

Çeşitli sektörlerden, farklı kökenden gelen proje yöneticilerinden oluşan profesyonel bir ekip ile üstlendiğimiz projelerde karşılaştığımız çeşitli paydaşların farklı bakış açıları ile gelen ve çözümü için farklı bakmayı gerektiren ihtiyaçlarını anlamamız, bu ihtiyaçları zamanında ve eksiksiz çözümlememiz olağan bir sonuç olmaktadır.

Bu doğal sonuç bize, projeleri zamanında, bütçe içinde kalınarak, istenilen kalite ve güvenlik standartlarında tamamlama ve anahtar proje hedeflerini karşılama kolaylığı tanımaktadır.

 
Müşterilerimiz:
Sektörler: