Enerji Çözümleri çözüm geliştirme, tedarik ve uygulama kapsamında ticari faaliyetlerine başladığı 1998 yılından itibaren saha uygulamalarında hep müşterilerinin yanında, hep sahada oldu.

Endüstriyel tesislerde, ticari binalarda montajlarda, proje yenileme ihtiyaçlarında, önemli yenileme projelerinde, yeni endüstriyel tesislerin kurulumunda saha uygulamalarında, imalatlarının saha montajlarında, saha devreye almalarında, her zaman sahada müşterilerinin yanında onların ihtiyaçlarını bilen, anlayan, onlar gibi görmeyi yanlarında onlardan öğrenmiş bir ekibimiz vardı.

Proje Müdürlerimiz, Saha Mühendislerimiz, Formenlerimiz ve teknisyenlerimizden oluşan ekibimiz yıllar geçtikçe daha da genişledi ve tecrübe kazandı.

Onların en önemli üstünlüğü, farklı farklı faaliyetlerde çalışmış olsalar da her birinin, müşterilerinin ihtiyaçlarına, saha koşullarının gereklerine ve son kullanıcıların ihtiyaçlarına son derece hâkim ve odaklı olmalarıdır.

Enerji Çözümleri Saha Yönetimi ve Saha Uygulamaları Faaliyetlerini, müşterilerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak iki ana başlıkta toplamıştır :

Müşterilerimiz
Sektörler: